Contact 2017-10-02T11:59:48+00:00

CONTACT

AMAB Halle

Zavelstraat 97
1500 Halle
Tel. +32(0)2 356 66 97
Fax. +32(0)2 361 15 17
info@amab.be
Productie: 08u00 tot 12u00 | 12u30 tot 16u10
Magazijn: 08u00 tot 15u30

AMAB Asse

Zone 5 Mollem 90
1730 Asse (Mollem)
Tel. +32(0)2 452 84 99
Fax. +32(0)2 452 75 83
info@amab.be
Productie: 07u45 tot 12u00 | 12u30 tot 16u15 (vrijdag tot 15u00)
Magazijn: 07u45 tot 15u45 (vrijdag tot 14u30)

AMAB Zaventem

Sterrebeekstraat 137
1930 Zaventem
Tel. +32(0)2 713 09 30
Fax. +32(0)2 713 09 32
info@amab.be
Productie: 08u00 tot 12u00 | 12u30 tot 16u00
Magazijn: 08u00 tot 15u30

Verkoopsvoorwaarden

Contactformulier

CONTACTPERSONEN

Directie:

Luc Van Ginderdeuren
Functie: Algemeen Directeur
Tel: +32 (0)2 462 32 55
luc.vanginderdeuren@amab.be

Peter Vandenheulen:
Functie: Directeur Operaties, Mens & Organisatie
Tel: +32 (0)478 47 44 40
peter.vandenheulen@amab.be

Dieter Van Biesen
Functie: Procesmanager
Tel: +32 (0)486 63 62 55
dieter.vanbiesen@amab.be

Bram Carrein
Functie: Manager Externe Exploitatie
Tel: +32 (0)473 94 16 97
bram.carrein@amab.be

Sales:

Geert Belmans
Functie: Account Manager
Tel: +32 (0)472 23 26 49
geert.belmans@amab.be

Joëlle van der Veeken
Functie: Manager Sales Support
Tel: +32 (0)498 90 32 80
joelle.vanderveeken@amab.be

Bram Carrein
Functie: Manager Maatwerkbedrijf op Locatie
Tel: +32 (0)473 94 16 97
bram.carrein@amab.be

Sales Support:

Arne Tordeurs
Functie: Sales Support Halle
Tel: +32 (0)2 363 86 18
arne.tordeurs@amab.be

Eva Fauville
Functie: Sales Support Halle
Tel: +32 (0)2 363 86 11
eva.fauville@amab.be

Cindy Verleyen
Functie: Sales Support Asse
Tel: +32 (0)2 462 32 47
cindy.verleyen@amab.be

Anja Jacobs
Functie: Sales Support Asse
Tel: +32 (0)2 462 32 46
anja.jacobs@amab.be

Sofie Versonnen
Functie: Sales Support Zaventem
Tel: +32 (0)2 713 09 42
sofie.versonnen@amab.be

Sabine Grinsven
Functie : Sales Support Zaventem
Tel : +32 (0)2 713 09 47
sabine.grinsven@amab.be

Sociale dienst:

Caroline De Vuyst
Functie: Manager Personeel en Sociale Dienst Halle
Tel: +32 (0)2 363 86 16
caroline.devuyst@amab.be

Sophie De Clerck
Functie: Manager Personeel en Sociale Dienst Asse
Tel: +32 (0)2 462 32 44
sophie.declerck@amab.be

Anne Haesaerts
Functie: Manager Personeel en Sociale Dienst Zaventem
Tel: +32 (0)2 713 09 34
anne.haesaerts@amab.be